• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Парижі влаштували свій "Майдан" і вже палять шини

Реклама на dsnews.ua
Поліція використовувала проти демонстрантів сльозогінний разів

Сотні автомобілів таксі заблокували кілька центральних магістралей, траси до аеропортів і кільцеву дорогу навколо Парижа. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на International Business Times.

Як стало відомо, постраждав один з протестувальників, коли мікроавтобус спробував прорватися крізь блокаду" таксистів по дорозі в аеропорт Орлі. Пасажирів транспортного засобу змусили вийти з машини і йти пішки.

Через деякий час водії підпалили на дорогах шини, у свою чергу поліція застосувала проти них сльозогінний газ.

Як відомо, таксисти протестують проти онлайн-сервісу для виклику таксі VTC, який дозволяє через мобільний додаток орендувати машину з водієм. Таким чином, вважають протестувальники, вони потрапляють у нерівні умови: вартість традиційної маркування та обладнання таксі набагато вище, ніж установка програми.

У свою чергу авіадиспетчери своєї страйком вимагають, щоб керівництво аеропортів збільшило кількість персоналу, знизивши робоче навантаження. Співробітники інших держустанов, в тому числі вчителі і працівники соціальної сфери, наполягають на необхідності підвищення зарплат.

Як повідомляла "ДС", працівники держструктур - навчальних закладів, лікарень, а також транспортних служб, включаючи таксистів і авіадиспетчерів - вийшли на заклик профспілок у вівторок, 26 січня, на страйк з вимогою підвищення зарплат.

Читайте також:

Французьких таксистів мають намір підтримати близько сотні колег з Іспанії, Італії та Великобританії.

    Реклама на dsnews.ua