• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У парламенті Тайваню прем'єра закидали свинячими нутрощами: з'явилося яскраве відео

Реклама на dsnews.ua

У парламенті Тайваню депутати опозиційної партії "Гоміньдан" закидали свинячими нутрощами прем'єр-міністра країни і своїх опонентів під час дискусії з приводу ослаблення обмежень імпорту свинини зі США

Відповідне відео з'явилося в мережі, передає "ДС".

У серпні президент Цай Інь-вень оголосив, що з 1 січня уряд дозволить імпорт свинини зі США, що містить рактопамін — добавку, заборонену в Європейському союзі і Китаї.

"Гоміньдан" рішуче виступила проти цього рішення. На останній сесії, яка почалася у вересні, опозиціонери не давали можливості прем'єр-міністру Су Цзен-Чаню виступати на трибуні з цього питання. Під час чергової спроби виступити Су закидали свинячими нутрощами. Після цього між депутатами виникла бійка.

У правлячій партії засудили протести опозиціонерів, заявивши, що кидання свинячих потрухів було марною тратою їжі, яка "смерділа" в парламенті, і закликали повернутися до раціональних дебатів, передає Reuters.

"Аби захистити здоров'я людей і захистити основну частину продовольчої безпеки, опозиційна партія не може не чинити опору", — заявили в "Гоміньдан" після акції в парламенті.

    Реклама на dsnews.ua