• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Польщі розгорівся скандал через фуру з написом "Бандера" (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Польському перевізнику довелося вибачатися за вантажівку, український водій якої розмістив на лобовому склі великий банер з написом "Бандера"

Про це йдеться в повідомленні порталу Onet, передає "ДС".

Водій, якого найняла одна з транспортних компаній Свентокшиського воєводства, розмістив за склом великий баннер з прізвищем Бандери, що охоплював майже всю ширину кабіни.

Фура з написом "Бандера"
Фура з написом "Бандера"

Таким чином, напис "Бандера" став одним з найпомітніших елементів вантажівки, звертаючи увагу більше, ніж, наприклад, символіка перевізника.

При цьому вантажівка здійснювала міжнародні рейси на польських реєстраційних номерах.

Хтось сфотографував її на території Італії, фотографія потрапила в Facebook та одразу ж викликала там величезний скандал.

Тему висвітлили польські ЗМІ, зокрема портал "Lublin112.pl". Його автори повідомили про банер власника вантажівки, попрохав прояснити ситуацію. Компанія розмістила свою відповідь в соцмережі Facebook.

"У зв'язку з інформацією, що надходила до нас вчора та сьогодні, ми безапеляційно відмежовуємося від пропаганди діяльності будь-якої ідеології, з якою був пов'язаний Бандера. Ми розуміємо серйозність ситуації. Ми не терпимо таких дій. Ми нічого не знали про цю ситуацію, ми про все дізналися з Facebook. Ми приносимо вибачення всім, хто постраждав від цієї ситуації. Водій був притягнутий до відповідальності. Ми відреагували відразу після отримання інформації", — заявив перевізник.

До своєї відповіді компанія долучила світлину, на якій скло вантажівки вже позбавлене напису "Бандера".

    Реклама на dsnews.ua