• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У РФ відзвітувала про розкриття вбивства Нємцова

Реклама на dsnews.ua
Причетність всіх обвинувачених підтверджується зібраними у кримінальній справі доказами, повідомили в СК РФ

Вбивство російського опозиціонера Бориса Нємцова розкрито, заявив голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

Раніше представник СК РФ Володимир Маркін повідомив про завершення слідчих дій відносно п'ятьох передбачуваних виконавців вбивства Нємцова.

Заура Дадаеву, Шадиду Губашеву, Тамерлану Эскерханову, Хамзату Бахаеву і Анзору Губашеву в остаточній редакції пред'явлено обвинувачення у вчиненні вбивства за наймом у складі організованої групи та в незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та зберіганні вогнепальної зброї.

Кримінальне переслідування ще одного співучасника вбивства Нємцова - Беслана Шаванова - в листопаді 2015 року було припинено за нереабілітуючими підставами у зв'язку з його смертю при самоподрыве у ході затримання у Грозному.

Щодо Руслана Мухудинова, що є, за версією слідства, замовником і організатором вчинених злочинів, а також інших невстановлених осіб кримінальну справу планується виділити в окреме виробництво. Мухудинов оголошений в міжнародний розшук.

"Причетність всіх обвинувачених підтверджується зібраними у кримінальній справі доказами, у тому числі висновками понад 70 складних судових експертиз (ситуаційних, фонографічних, психологічних, молекулярно-генетичних та комплексних криміналістичних), допитами свідків, очними ставками, оглядами предметів і документів, вилучених під час обшуків за місцями проживання обвинувачених, і протоколами оглядів записів з камер відеоспостереження, у тому числі встановлених на місцях вбивства, а також підходу і відходу співучасників", - зазначив представник СК Росії.

Читайте також:

"
Пізніше повідомлялося, що слідство у РФ
у вбивстві Нємцова.
    Реклама на dsnews.ua