• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У РФ вважають, що замість скарги до СОТ Анкара повинна написати "явку з повинною"

Реклама на dsnews.ua
Російські чиновники називають наміри Туреччини смішними

Глава комітету Держдуми з безпеки і протидії корупції Ірина Ярова вважає трагикомичными заяви Туреччини, яка планує подати скаргу до СОТ на Росію з-за введених проти Анкари обмежувальних заходів, передає "ДС" з посиланням на РИА "Новости".

"Заяви про моральність влади Туреччини виглядають трагікомічно. Сумно і смішно одночасно. Сумно для турецького народу, який несе збитки від дій турецької влади, які проміняли інтереси своїх громадян на кримінальний бізнес з терористами ИГИЛ і беруть участь в руйнуванні і пограбуванні сирійського народу. І смішно, тому що очевидний фарс заяви, як очевидно і те, що в угоді СОТ є важливий пункт на предмет відповідності зобов'язань виконання вимог Статуту ООН для збереження міжнародного миру і безпеки", - заявила Ярова.

Вона пояснила, що "мова може йти хіба що про явку з повинною Туреччини, так як уникнути головного питання про фінансування тероризму не вийде".

Раніше турецька влада заявили, що готують матеріали, щоб направити скаргу до Світової організації торгівлі (СОТ) у зв'язку з введенням економічних санкцій з боку Росії.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua