• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Росії дитячий психолог забив до смерті перехожого

Реклама на dsnews.ua
Причиною конфлікту стало те, що перехожий нібито плюнув у бік машини вбивці

У Росії прокуратура міста Волгоград направила до суду обвинувальний висновок у відношенні дитячого психолога, який забив до смерті перехожого. Про це повідомили "ДС" в прес-службі відомстві.

Згідно з повідомленням, 12 квітня 2015 року 27-річний Єгор Андрєєв, працює психологом в дитячому розвиваючому центрі, в волгоградському парку посварився з 52-річним чоловіком, які повертаються з сім'єю з прогулянки. Причиною конфлікту стало те, що перехожий нібито плюнув у бік машини Андрєєва.

"Обвинувачений дістав ніж і почав ним погрожувати перехожому. У ході словесної перепалки Андрєєв кулаком вдарив потерпілого по голові, від чого останній впав на асфальт. Від отриманої черепно-мозкової травми потерпілий через кілька днів помер у лікарні", - йдеться в матеріалах слідства.

Читайте також:

Як зазначається, на психолога завели кримінальну справу за частиною 4 статті 111 Кримінального кодексу РФ (спричинення тяжкої шкоди здоров'ю, що спричинило по необережності смерть потерпілого) і за частиною 1 статті 119 (погроза вбивством).

Обвинувачений своєї провини не визнає. До суду він перебуватиме під вартою.

    Реклама на dsnews.ua