• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Росії на період ЧС-2018 виселять з гуртожитків студентів і заселять поліцейських

Реклама на dsnews.ua
У російському Єкатеринбурзі на період проведення ЧС-2018 виселять з гуртожитків всіх студентів, а заселять в їх кімнати поліцейських

Про це йдеться в матеріалі "Медузи", передає "ДС".

На початку вересня студентам Уральського державного медичного університету оголосили про виселення з гуртожитків через чемпіонату світу з футболу влітку 2018 року. Один із студентів медико-профілактичного факультету УГМУ (він просив не вказувати свого імені) розповів журналістам, що 7 вересня до них на пару прийшла декан факультету Галія Насыбуллина і заявила, що в червні 2018 року, коли в Єкатеринбурзі пройдуть матчі чемпіонату світу з футболу, іногородні студенти повинні будуть виїхати з гуртожитків. Для цього внз скоротить зимові канікули, зрушить вперед літні і перенесе сесію з червня на липень. Проходження практики, навпаки, пройде не в липні, як це було завжди, а в червні, коли в місті пройдуть матчі ЧС. Більш того, іногородні студенти повинні будуть проходити практику за місцем проживання, а не в Єкатеринбурзі, як це було раніше.

У відповіді в. о. ректора УГМУ Ольги Ковтун на запит "Медузи" говориться, що у вуз надійшли офіційні листи з міністерства охорони здоров'я та міністерства освіти Росії. У них УГМУ рекомендувалося змінити графік навчального процесу для того, щоб в гуртожитках вузу під час проведення ЧС-2018 могли проживати співробітники МВС.

Крім цього, 29 серпня в УГМУ надійшов лист від міністра освіти Свердловської області Юрія Бигтуганова з пропозицією укласти попередні угоди з місцевими відділами МВС. В угодах повинні бути прописані умови проживання поліцейських в гуртожитках вузу.

Нагадаємо, Чемпіонат світу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня 2018 року. Крім Єкатеринбурга, Москви і Санкт-Петербурга матчі пройдуть у Сочі, Самарі, Нижньому Новгороді, Калінінграді, Волгограді, Казані, Ростові і Саранську.

    Реклама на dsnews.ua