• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Росії припустили, коли Путін оголосить свого наступника і хто ним стане

Реклама на dsnews.ua
Перед відходом з поста президента Росії Володимир Путін назве ім'я свого наступника і 99%, що саме він і виграє наступні вибори

Таке припущення в інтерв'ю OBOZREVATEL зробив російський політолог Леонід Радзіховський, передає "ДС".

За його словами, питання про конкретний наступника Путін вирішує особисто, це одна з головних його таємниць, але не виключено, що їм знову може стати колишній прем'єр Дмитро Медведєв.

"Путін оголосить про наступника перед тим, як залишить посаду президента Росії. Поки що це його особиста таємниця, його ноу-хау. Але 99%, що саме цей чоловік і виграє вибори. Хто це буде – не знає ніхто. Може бути, і Медведєв, у якого є два величезних переваги в очах Путіна. Він уже перевірений в якості президента і, будучи ним, покірно виконував його волю. По-друге, Путін його добре знає, він йому особисто зручний", – припустив Радзіховський.

Він також нагадав, що фігура Медведєва зараз вкрай непопулярна в Росії, але якщо Путін запропонує його кандидатуру, то 99%, що його виберуть.

"Звичайно, це буде президент, над яким всі будуть сміятися, у якого не буде ніякої поваги в суспільстві. Глузування, презирство і знущання дістануться не тільки Медведєву, але і Путіну. Але повністю виключати цього не можна, так як Медведєв вже перевірений і зрозумілий", – підсумував Радзіховський.

Нагадаємо, 15 січня Медведєв оголосив про відставку уряду. Це сталося після оголошення послання президента Путіна Федеральним зборам, в ході якого глава держави запропонував внести до Конституції зміни, які перетворюють конфігурацію влади в країні (в тому числі йшлося про посилення повноважень парламенту). Рішення про відставку Медведєв пояснив тим, що хоче дати президенту можливість реалізувати всі запропоновані ідеї.

    Реклама на dsnews.ua