• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

У Росії прокоментували заяву про отруєння Навального

Реклама на dsnews.ua

Глава комісії Ради Федерації РФ щодо захисту державного суверенітету Андрій Клімов заявив, що отруєння Олексія Навального розглядатимуть як втручання у внутрішні справи Росії. За його словами, західні ЗМІ вели "інформаційну підготовку" до думки, що опозиціонера отруїли

Про це йдеться в повідомленні "РИА Новости", передає "ДС".

"Комісія Ради Федерації по захисту державного суверенітету після єдиного дня голосування у вересні обговорить ситуацію з отруєнням Олексія Навального як приклад втручання в справи Росії", — заявив Клімов.

За його словами, західні ЗМІ вели "інформаційну підготовку" до думки, що опозиціонера отруїли

"Як тільки з'явилася інформація про поганий стан здоров'я Навального, відразу активізувалися західні ЗМІ. І все це було схоже на інформаційну підготовку до думки про отруєння політика", — сказав Клімов.

Політик висловив думку, що висновок німецьких лікарів про отруєння Навального нібито не відповідає на питання, "хто і навіщо це зробив".

Нагадаємо, сьогодні німецька влада виступила з офіційним оголошенням, що Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". Версія отруєння підтвердилася, хоча російська сторона всіляко заперечувала наявність в організмі політика небезпечних речовин.

    Реклама на dsnews.ua