• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Росії силовики затримали близько 200 учасників з'їзду муніципальних депутатів (ВІДЕО)

У столиці Росії Москві у суботу, 13 березня, правоохоронці зірвали форум незалежних муніципальних депутатів, затримавши близько двох сотень учасників з'їзду

Затримання під час з'їзду
Затримання під час з'їзду
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні російської служби BBC, передає "ДС".

На початку заходу до зали зайшли десятки силовиків, які повели близько 200 учасників форуму в автозаки. Серед затриманих: колишній мер Єкатеринбурга Євген Ройзман, публіцист Володимир Кара-Мурза, глава ради депутатів Красносільського району Ілля Яшин і виконавчий директор "Відкритої Росії" Андрій Пивоваров.

Деяким затриманим викручували руки.

Російські ЗМІ зазначають, що формальними причинами затримання стали співпраця з "небажаної організацією" і "порушення встановлених санітарно-епідеміологічних вимог".

Зазначено, що Форум незалежних муніципальних депутатів громадська організація "Обʼєднані демократи" планувала провести в Москві у готелі "Ізмайлово" 13-14 березня. Організатори називали метою форуму створення сильної спільноти депутатів з усієї Росії.

Нагадаємо, у січні 2021 року на акціях протесту на підтримку затриманого опозиціонера Олексія Навального в різних містах Росії затримали понад тисячу осіб, більше всього — в Москві.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua