• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Росії затримали одного з губернаторів - виявився вбивцею

Реклама на dsnews.ua
Сьогодні в Росії силовики затримали губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала

Фургал був затриманий за підозрою в організації низки вбивств підприємців у 2004-2005 роках, інформує "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"З урахуванням зібраних доказів, слідчими спільно з співробітниками ФСБ затриманий губернатор Хабаровського краю Сергій Фургал, який, за даними слідства, є організатором замаху на вбивство і вбивство ряду підприємців", - заявила представник Слідчого комітету РФ Світлана Петренко.

Губернатора затримали біля власного будинку.

"Сьогодні вранці губернатор Хабаровського краю Сергій Фургал був затриманий силовиками біля свого будинку. Навіть не встиг заїхати на роботу і призначити тимчасово виконуючого обов'язки. Також на даний момент нічого не відомо про його місце перебування", - сказано в повідомленні прес-служба глави регіону.

Найближчим часом Фургалу буде пред'явлено звинувачення, слідство має намір звернутися в суд для обрання щодо нього запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

"У справі, крім Фургала, раніше затримані і заарештовані четверо активних учасників організованої групи, яким пред'явлені звинувачення в залежності від ролі кожного у вчиненні злочинів", - сказала Петренко.

Вона зазначила, що Фургалу інкримінується вбивство двох або більше осіб, вбивство особи або його близьких у зв'язку із здійсненням ним службової діяльності або виконанням громадського боргу, вбивство з корисливих мотивів або за наймом, а так само поєднане з розбоєм, здирством або бандитизмом, а також приготуванням до цих злочинів і замахом на ці злочини.

Фургал вступив на посаду губернатора Хабаровського краю 28 вересня 2018 року. До цього займався бізнесом, був депутатом Держдуми, представляв партію ЛДПР Жириновського.

    Реклама на dsnews.ua