• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Росії затримали прихильників шамана, який "виганяти Путіна"

Реклама на dsnews.ua
Російські силовики в Іркутську затримали активістів, що підтримують шамана Олександра Габишева, який ішов на Москву "виганяти Путіна"

Про це МБХ медіа повідомив правозахисник Олексій Прянишников, інформує "ДС" з посиланням на Еспресо.

"Він у відділі, доставлений зі супутниками нібито за скаргою сусідів на бійку, зараз у нього і супутників візьмуть пояснення. Ніхто там не бився, вони були на знімній квартирі, четверо. Це групи, яка йшла і йде в Москву", - розповів Прянишников.

На Габишева завели справу про публічні заклики до екстремістської діяльності. Слідчий обрав йому запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Як повідомляла "ДС", затримали Олександра Габишева на кордоні Бурятії і Іркутської області. Він вже півроку йде в Москву, щоб "вигнати Путіна".

Пізніше Габишева доставили на літаку з Улан-Уде в Якутськ, а потім визначили в психлікарню.

Нагадаємо, Олександр Габишев почав шлях до Москви півроку тому. На його шляху вже траплялися курйози і неприємні ситуації. Наприклад, 9 вересня він був в Улан-Уде, де правоохоронці затримали його прихильників, що спровокувало акції протесту з вимогою звільнити прихильників Габишева.Після вимоги активістів перейшли в політичну площину - вони вимагали повторних виборів мера міста.Із-за протестів в Бурятії під арешти відправили прихильників шамана Ігоря Коношанова і Петра Дондукова, блогера Дмитра Баірова, активіста Баїра Цыбикова і підозрюваного в нападі на силовика під час акції Дмитра Хараева.

    Реклама на dsnews.ua