• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У Росії завели справу на українців, які затримали кримських дезертирів

Реклама на dsnews.ua
Українців звинувачують у пособництво у викраденні людини

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на ТАСС.

"У рамках розслідування кримінальної справи про викрадення російських військовослужбовців Олександра Баранова та Максима Одинцова управління ГСУ СК РФ встановило причетність до цього громадян України Романа Ткаченко та Сергія Павленка", - сказала представник СК РФ Світлана Петренко.

Вона також зазначила, що українцям заочно пред'явлено звинувачення в скоєнні злочину, передбаченого ст. 33 и126 КК РФ ("Пособництво у викраденні людини").

Як повідомляла "ДС", в середу ввечері в Прикордонному управлінні ФСБ Росії в Ростовській області повідомили про затримання військовослужбовця Держприкордонслужби України Олексія Яцуна і Богдана Белозерова.

Військовослужбовці, яких російські ЗМІ називають "дезертирами", нібито заявили, що "були покликані в українську армію насильно".У Держприкордонслужбі України заявили, що Данилюк демобілізувався в квітні поточного року і в даний час не має відношення до ДПАУ. Другий затриманий Богдан Білозеров, був засуджений і розшукується українськими правоохоронними органами.

    Реклама на dsnews.ua