• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У росСМИ розповіли про другий, таємницею, церемонії прощання з Кобзоном

Реклама на dsnews.ua
У російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що церемоній прощання з Йосипом Кобзоном було дві

Першу, офіційну, могли бачити всі, однак за день до цього в іншому місці в Москві, в обстановці абсолютної таємності і під охороною пройшло перше, неофіційне прощання "для своїх", передає "ДС" з посиланням на Telegram-канал Mash.

"Субота, 1 вересня, ЦКБ на вулиці маршала Тимошенко. Вранці сюди приїжджає особистий перукар і візажист Йосипа Давидовича. До 16 години до залу починають під'їжджати дорогі машини - "Бентлі" і "Майбахи". Починається таємна церемонія прощання з померлим метром. Кобзон запам'ятається в першу чергу тим, що об'єднував в собі абсолютно різні сторони російського життя - і тут зустрічаються представники однієї з них. Похмурі люди з охороною один за одним приїздять, проходять у зал і незабаром їдуть. Територія оточена поліцією, але всі співробітники - в штатському", - пише Mash.

Як пише канал, в залі гостей зустрічала вдова Йосипа Кобзона Неллі і його найближчі родичі - син Андрій, а також численні онуки. Закрита для сторонніх церемонія тривала до 18:30. Лише на наступний день відбулася офіційна церемонія прощання з ним - народна.

Нагадаємо, під час церемонії прощання з російським і радянським співаком Йосипом Кобзоном співробітник Росгвардии зомлів і почав битися в конвульсіях.

    Реклама на dsnews.ua