• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Швеції підліток-мігрант зарізав співробітницю притулку для біженців

Реклама на dsnews.ua
Поліція заарештувала вбивцю

У Швеції 15-річний мігрант убив 22-річну працівницю центру для біженців біля Гетеборга, передає "ДС" з посиланням на "Російську службу ВВС".

Повідомляється, що жінка, яка працювала в центрі для підлітків, які звернулися за наданням притулку в Швеції, померла в лікарні від ножових поранень, її ім'я не називається.

У ході візиту на місце вбивства прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен назвав подію жахливим злочином і заявив, що багато шведи побоюються повторення подібних нападів з боку юних біженців.

Шведське агентство у справах міграції повідомило, що за останній час число загроз і випадків насильства в центрах для біженців подвоїлася.

У минулому році в Швеції прибула рекордна кількість мігрантів - понад 150 тисяч. Серед країн Євросоюзу Швеція опинилася на другому місці по привабливості для біженців - після Німеччини.

Як повідомляють шведські ЗМІ, глава шведської поліції попросив додатково залучити понад 4 тисяч співробітників правоохоронних органів для боротьби з тероризмом, депортації мігрантів і контролю за центрами утримання біженців.

У центрі під Гетеборгом містяться мігранти у віці від 14 до 17 років, які прибули до Швеції самостійно, без батьків або інших близьких родичів.

Як повідомляла "ДС", країни ЄС повсюдно обмежують в'їзд мігрантів з Азії та Африки на свої території. Австрія навіть тимчасово припиняє дію Шенгенської угоди та впроваджує тотальний контроль на кордоні.

Читайте також:

Нагадаємо, близько 90 жінок звернулися в правоохоронні органи із заявами про сексуальних домаганнях, які у новорічну ніч відбулися на площі перед головним залізничним вокзалом Кельна (Німеччина) та прилеглих вулицях. Проте пізніше подібні заяви подали жінки в Австрії, Швейцарії та Фінляндії.

    Реклама на dsnews.ua