• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У США "обраним" дозволили не дотримуватися маскового режиму

У США дозволили не дотримуватися соціальної дистанції і не надягати маски тим, хто прищепився від коронавірусу. Однак в цьому правилі є винятки

Реклама на dsnews.ua

Ослаблення карантинного режиму для щеплених зробили в Центрі з контролю і профілактиці захворювань, інформує "ДС" з посиланням на Reuters.

У Центрі заявили, що щепленим можна перебувати в одному приміщенні без масок і не дотримуватися дистанції. Крім цього, щеплені можуть не надягати маски в приміщеннях, де є особи, які ще не отримали щеплення, якщо вони не входять в зону ризику зараження і живуть разом.

При цьому вакцинованим жителям рекомендується носити маски та дотримуватися дистанції в громадських місцях і при зустрічах з нещепленими особами, з якими вони не живуть разом. Також щепленим варто не потрапляти в великі скупчення людей, не їздити по країні і за її межі.

Повністю щепленими від коронавірусу вважаються громадяни, які отримали дві дози препаратів Pfizer або Moderna, або ж одну дозу вакцини Johnson & Johnson.

Як відомо, в США вже 30 мільйонів осіб (9,2% від загальної чисельності населення) вважаються повністю щепленими від коронавірусу.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua