• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

У США схвалили експериментальний препарат Regeneron, яким лікували Трампа від коронавируса

Реклама на dsnews.ua

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) видало дозвіл на використання препарату з суміші антитіл до коронавіруса від компанії Regeneron

Про це йдеться в повідомленні на сайті управління, передає "ДС".

Використовувати препарат дозволено у дорослих і дітей старше 12 років з позитивним тестом на коронавірус, у яких захворювання протікає в легкій або середньотяжкій формі і є ризик погіршення стану до важкого. Однак для госпіталізованих пацієнтів і тих, хто потребує кисневої підтримки використання препарату заборонено.

Розроблений Regeneron препарат містить два види моноклональних антитіл до коронавірус. Моноклональні антитіла — це створені в лабораторії білки, які імітують здатність імунної системи боротися з патогенами, в тому числі з вірусами.

Раніше сумішшю антитіл від Regeneron лікували президента США Дональда Трамп, коли він хворів коронавірусом. Після лікування Трамп пообіцяв зробити доступним всім американцям «лікування, як у президента».

Нагадаємо, у Дональда Трампа-молодшого немає симптомів хвороби, він самоізолювався. У день виборів президента США він брав участь у вечірці в Білому домі, після якої коронавірусів заразилися декілька чоловік.

    Реклама на dsnews.ua