• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У США запропонували нові санкції проти Росії

Реклама на dsnews.ua
Екс-чиновники Мінфіну США запропонували нові санкції проти Росії

Такі пропозиції підготували колишні чиновники Мінфіну США Далип Сінгх і Елізабет Розенберг до слухання в банківському комітеті сенату, яке відбудеться 12 вересня. Тексти їх виступів розміщені на сайті комітету, повідомляє "ДС".

Як повідомляється, Сінгх вважає, що "Мінфін США та інші органи влади як мінімум повинні провести дослідження, в рамках якого буде зроблена спроба встановити місцезнаходження, активи (найбільш високопоставлених російських чиновників, - ред.) і фінансових посередників, які керують багатством Володимира Путіна і отримують з цього вигоду".

По-друге, "американським інвесторам потрібно заборонити купувати новий суверенний борг Росії".

"Мені не приходить в голову жоден гідний аргумент, чому державні пенсійні фонди США або ощадні організації опосередковано мають фінансувати російський уряд, в той час як останнє продовжує підтримувати порушення американського суверенітету", - заявляє Сінгх.

Він говорить, що "активно брав участь в розробці санкцій проти Росії в 2014 році.
Декілька законодавчих ініціатив, що перебувають зараз у конгресі США (в тому числі законопроекти DETER і DASKA, - ред.), передбачають заборону для американських інвесторів здійснювати угоди з новими російськими держпаперами.

    Реклама на dsnews.ua