• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

У США вчені виявили антитіла, які захищають від COVID-19, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

У Сполучених Штатах Америки біофармацевтична компанія Sorrento Therapeutics розробила речовину, яка може протягом чотирьох днів знищити коронавірус в людському організмі

Про це йдеться в повідомленні на Fox News, передає "ДС".

"Розташована в Каліфорнії біофармацевтична компанія Sorrento Therapeutics стверджує, що знайшла антитіло, здатне захистити тіло людини від коронавірусу і вивести його з організму протягом чотирьох днів", - йдеться в матеріалі.

На переконання розробників, лікування від коронавірусу може стати доступним ще до появи повноцінної вакцини. "Хочемо підкреслити про існування лікування. Є рішення, що працює на 100%. Якщо нейтралізаційне антитіло знаходиться в організмі, потреби в соціальному дистанціюванні немає. Суспільство можна без страху відкривати", - розповів засновник Sorrento Therapeutics Генрі Джі.

Зазначається, що компанія готова щомісяця випускати 200 тисяч доз лікарського препарату, але готується наростити виробництво до десятків мільйонів доз, щоб задовольнити очікуваний попит.

"Джі звернув увагу, що антитіло може використовуватись як засіб обережності, оскільки не має побічних ефектів. Речовина також здатна показати високу ефективність, ніж будь-яка ймовірна вакцина", - зазначає Fox News.

Хоча компанія заявляє про ефективність створеного методу лікування, його ще не затвердило Управлінням з продовольства і медикаментів США, що є обов'язковим кроком для початку масового виробництва.

"Тільки антитіло введене, пацієнт стає невразливим до хвороби. Протягом довгого часу антитіло знаходиться в організмі. Якщо управління затвердить нас негайно, кожен, хто отримає дозу антитіла, зможе повернутися до роботи і не переживати про інфікування COVID-19", - зазначив старший віцепрезидент Sorrento Therapeutics Марк Брансвік.

Нагадаємо, станом на вечір 16 травня за кордоном від коронавірусної хвороби лікується 141 українець, 73 людини вже одужали.

    Реклама на dsnews.ua