• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У США за $24 тис. можна випити кави з дочкою Трампа

Реклама на dsnews.ua
Організатори аукціону розраховують на те, що кінцева ставка лота складе близько $50 тисяч

Як повідомляє "ДС" з посиланням на ТАСС, на сайті американського благодійного аукціону CharityBuzz з'явився незвичайний лот - право випити кави з Іванкою Трамп, дочкою обраного президента США.

Як зазначено на інтернет-порталі, за тиждень до закриття аукціону найвища ставка становить $24 тис.

За даними сайту, Іванка поспілкується з переможцем і його супутником на початку січня протягом 30-45 хвилин у власному обраному президенту хмарочосі Trump Tower в Нью-Йорку або в готелі Trump International Hotel у Вашингтоні - в залежності від розкладу бізнесвумен.

"Ми очікуємо, що переможець аукціону і його гість будуть вести себе належним чином під час зустрічі, - повідомляється на сайті аукціонного будинку. - Чемні манери і суворе дотримання всіх правил і критеріїв - обов'язкові". Організатори зазначають, що, крім Іванки та двох осіб, на зустрічі будуть присутні співробітники служби безпеки.

Переліт і проживання не входять у вартість лота, але переможець і його супутник отримають право сфотографуватися з дочкою обраного президента. За оцінками організаторів аукціону, кінцева ставка повинна скласти близько $50 тис. Аукціон закривається через тиждень, 20 грудня. Наголошується, що всі виручені гроші підуть у благодійний фонд сина Трампа - Еріка, кошти з якого перераховуються на користь дітей, хворих на рак та інші тяжкі захворювання.

35-річна Іванка випускає власні лінії ювелірних прикрас, взуття та аксесуарів. Вона активно допомагала батькові вести виборчу кампанію, в тому числі брала участь у агітаційних мітингах та публічних виступах.
CharityBuzz неодноразово влаштовував благодійні аукціони, на яких продавалося право зустрітися з відомими особистостями. Так, в 2013 році невідомий заплатив $610 тис. за чашечку кави з главою компанії Apple Тімом Куком, а право пообідати з одним з найбагатших людей світу інвестором Уорреном Баффетом було продано в 2010 році за $2,63 млн, у 2011 - за $2,6, у 2012 - за $3,5 млн.

    Реклама на dsnews.ua