• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Туреччині почав діяти закон про туристичний податок

Реклама на dsnews.ua
У Туреччині набув чинності закон про введення податку на туристів в розмірі 2% від вартості орендованого житла

Закон опублікований в офіційній державній газеті, передає "ДС" з посиланням на TourismGuncel.

"Податок у розмірі 2% в готельному секторі Туреччини вводиться з 1 січня 2020 року. Прохання готельєрів відкласти його і знизити ставку не знайшли відповіді", - пише портал.

У перший рік податкова ставка складе 1%, другого року - 2%. В бюджет податок будуть сплачувати готелі, пансіонати, гостьові будинки та інші засоби розміщення, що приймають туристів. Причому податок для гостей буде оформлятися окремим документом.

У середині листопада парламент Туреччини прийняв законопроект, що зобов'язує туристів починаючи з 2020 року платити податок на проживання в розмірі 2% від вартості розміщення. Передбачалося, що збір буде стягуватися з постояльців готелів, готелів, пансіонатів, курортних селищ, гостьових будинків, а також апарт - і бутік-готелів.

Під оподаткування потрапило не тільки розміщення, але і всі інші послуги в готелі, в тому числі їжа, напої, розважальні послуги, басейн та спа.

Раніше в Туреччині за ініціативою міністерства фінансів обговорювалося введення в 2020 році податку з готельєрів, які повинні були платити від 1 до 6% вартості номерів в бюджет. У результаті парламентська комісія вирішила перекласти податок на туристів і змінити його ставку.

    Реклама на dsnews.ua