• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Великобританії заарештували 400 потенційних терористів

Реклама на dsnews.ua
За дев'ять місяців британські правоохоронці здійснили 400 арештів, пов'язаних з тероризмом

Такі дані були опубліковані британським МВС через день після того, як стало відомо про підготовку замаху на прем'єр-міністра Терезу Мей, передає "ДС" з посиланням на Sky News.

Всього було проведено 64 арешту у зв'язку з нападами в Вестмінстері, Манчестері, на Лондонському мосту, парку Фінсбері і Парсонс Грін.

З усіх арештів, здійснених протягом року, за 115 були висунуті звинувачення, 213 звільнили без застави, 60 - під заставу і чекають розслідування, 11 - злочини з альтернативними діями"; і один випадок перебуває на розгляді.

З усіх обвинувачених 97 (84%), зокрема, звинувачено у вчиненні злочинів, пов'язаних з тероризмом. Крім того, повідомляється, що 58 з них - жінки.

Глава відомства Бен Уоллес сказав, що поліція та служби безпеки "зрозуміли, що вони зіткнулися швидше з тимчасовим явищем, а не сплеском терористичної загрози".

Нагадаємо, 6 грудня перед судом постав 31-річний Хуснаин Рашид, який звинувачується в підбурюванні до планування терористами нападу на принца Джорджа, сина принца Вільяма і Кейт Міддлтон.

    Реклама на dsnews.ua