• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У зоопарку Нью-Йорка тигр заразився коронавірусом від людини

Реклама на dsnews.ua
Перший в природі випадок передачі коронавіруса SARS-CoV-2 від людини до дикій тварині виявлено в Бронксском зоопарку в Нью-Йорку

Про це повідомила адміністрація зоопарку передає "ДС" з посиланням на Deutsche Welle.

Сухий кашель, яким супроводжується викликане вірусом захворювання, з'явився у Наді і її сестри Азул, а також у двох амурських тигрів і трьох африканських левів. Тести на наявність збудника показали позитивний результат.

Керівництво зоопарку припускає, що тварина заразилися від одного з наглядачів, у якого на той момент були відсутні симптоми захворювання. Звірі раніше активні, незважаючи на зниження апетиту, підкреслили в зоопарку.

На даний момент невідомо, як захворювання буде розвиватися. Адміністрація зоопарку очікує повного одужання тварин.

Нагадаємо, випадок з тигрицею - не перше підтвердження передачі вірусу від людини до тварини. Так, в березні в Бельгії кішка заразилася коронавірусом від свого господаря. А в Гонконгу аналогічний випадок стався з двома собаками.

Як писала "ДС", у березні єдина собака у світі, заразившаяся COVID-19, померла після карантину. 17-річний померанський шпіц, власницею якого була выздоровевшая після коронавіруса жінка, з 26 лютого перебував під примусовим карантином в державній установі. Його повернули додому 14 березня.

    Реклама на dsnews.ua