• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Вадим Денисенко: Обережно: темник ФСБ

Євроскептицизм стає однією з серйозних проблем для нашого суспільства
radiosvoboda.org
radiosvoboda.org
Реклама на dsnews.ua

Один Гіркіна (блогер Ялина Мюрід) першим спаливши темник ФСБ про теракт в Ніцці. Після нього всі рупори Кремля почали повторювати як мантру одну і ту саму історію: "настамнєт і ІДІЛ там нема, все переходити у стадію хаосу, протистояти якому не здатні всі західні спецслужб разом узяті".

Є всі підстави вважати, що головним версію теракту в Ніцці, яку будуть максимально пропагувати російські ЗМІ, стане саме божевільність одинака - водія вантажівки, котрий як виходець з Тунісу самотужки був "підпалений ідеєю джихаду. Простіше кажучи - ЄС продовжує тонути в хаосі. І єдиним прихистком стабільності у світі є РФ.
Наші доморощені експерти з питань Франції і тероризму почали підхоплювати цю історію. Для чого? Одні за гроші, а інші просто так, бо думати ліньки.

Насправді - євроскептицизм стає однією з серйозних проблем для нашого суспільства, яке вміє мислити лише в категоріях чорне і дуже чорне. Подумати за ті, що Європа - це перш за все правила гри у нас ніхто не хоче. І тому повторюють за росіянами про хаос.

Вибачте мене за надто різке порівняння, але всі ті, хто висловлював співчуття дітям, які загинули на озері в Карелії від управлінського хаосу РФ, сьогодні навіть не хочуть думати про реальні причини теракту в Ніцці. І про ті, що це два різні хаоси не хочуть думати також.

Джерело: facebook.com

    Реклама на dsnews.ua