• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Варшава пообіцяла Угорщини свій захист від санкцій Євросоюзу

Реклама на dsnews.ua
Польща підтримає введення Євросоюзом санкцій щодо Угорщини

Польща буде голосувати проти можливих санкцій стосовно Угорщини за "руйнування європейських інститутів", ініційованих Європарламентом, про це йдеться в заяві МЗС Польщі, опублікованому на сайті відомства, передає "ДС" з посиланням на МЗС Польщі.

"Кожна держава - член ЄС має суверенне право здійснення внутрішніх реформ, які вона вважатиме прийнятними", - йдеться в заяві.

На думку польського МЗС, "дії, спрямовані проти держав-членів, служать лише поглиблення розбіжностей в ЄС, збільшуючи недовіру громадян до європейських інститутів".

Як повідомляла "ДС" Європарламент ініціював процес, який в кінцевому підсумку може призвести до тимчасового позбавлення Будапешта права голоса в об'єднанні. Критика ЄС стосувалася у тому числі закону "Стоп Сорос", який був прийнятий парламентом Угорщини в кінці червня. Закон передбачає введення кримінальної відповідальності за допомогу нелегальним мігрантам. Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан під час виступу в Страсбурзі назвав звіт комітету Європарламенту про порушення Угорщиною правил і цінностей ЄС образою угорської нації.

    Реклама на dsnews.ua