• USD 36.4
  • EUR 40
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Вічний опоздун: Скільки і яких світових лідерів змушував чекати Путін

Реклама на dsnews.ua
Сьогоднішня зустріч Президента США Дональда Трампа і російського лідера Володимира Путіна почалася не вчасно через запізнення другого

Непунктуальність президента РФ вже стала традиційною рисою його поведінки під час важливих міжнародних і міждержавних заходів, передає "ДС".

"Радіо Свобода" у зв'язку з цим опублікувало рейтинг запізнень Путіна. У ньому на першому місці знаходиться канцлер ФРН Ангела Меркель, яку російський президента у 2014 році змусив чекати більше 4 годин.

Друге і третє місця - у побіжного екс-президента України Віктора Януковича (4 години в 2012 році) і екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко (3 години в 2009 році). Стільки ж Путіна чекали в 2013 році - президента Білорусі Олександр Лукашенко, а в 2016 - японський прем'єр Сіндзо Абе.

Що до Трампа, то він займає третій рядок знизу з 20-ю хвилинами.

Нагадаємо, переговори Трампа і Путіна в Гельсінкі тривали більше двох годин. І перейшли в розширений формат за участю держсекретаря Майка Помпео, помічника з національної безпеки Джона Болтона, глави апарату Білого Дому Джона Келлі, спецпомощника президента з російським і європейським справах Фіони Хілл.

    Реклама на dsnews.ua