• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Вибори у Білорусі: Тихановська поскаржилася до ЦВК на результати

Реклама на dsnews.ua

Головний опонент президента Білорусі Олександра Лукашенка на виборах глави держави Світлана Тихановська подала скаргу до Центрвиборчкому країни з вимогою визнати офіційні результати недійсними

Про це повідомив представник Центрвиборчкому, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Тихановська відвідала Центральну виборчу комісію для подачі скарги", — сказав співрозмовник агентства.

Як повідомила прессекретар штабу Тихановської Ганна Красуліна, вона вимагає визнати недійсними результати виборів. Тихановська також наполягає на проведенні повторного підрахунку голосів або повторного голосування на низці дільниць.

"Результати виборів, озвучені (головою ЦВК Лідією) Єрмошиної, мають бути визнані недійсними, — виклала Красуліна зміст скарги. — У зв'язку з допущеними порушеннями законодавства при підрахунку голосів потрібне проведення повторного підрахунку голосів з перевіркою відомостей. У разі неможливості проведення повторного підрахунку вибори на окремих дільницях мають бути визнані недійсними на підставі статті 79 виборчого кодексу".

Як повідомляла "ДС", згідно з оновленим результатами голосування, за Олександра Лукашенка проголосували 80,08%. Світлана Тихановська отримала 10,09% голосів.

    Реклама на dsnews.ua