• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Відомі бренди відмовляються виступати спонсорами Чемпіонату світу з хокею в Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Автовиробник Skoda і косметичний бренд Nivea заявили про відмову виступити спонсорами Чемпіонату світу з хокею, якщо він відбудеться в Білорусі

Про це йдеться в повідомленні "Радыё Свабода", передає "ДС".

Skoda вже 28 років є головним партнером Чемпіонату світу з хокею, але в цьому році компанія попередила, що відмовиться від співпраці в тому випадку, якщо спортивний турнір не перенесуть з Білорусі в іншу країну. Причиною такого рішення є порушення прав людини в Білорусі.

Днем раніше з аналогічною заявою виступив ще один спонсор хокейного чемпіонату — відомий світовий виробник косметики Nivea: "З огляду на ситуацію, що склалася, ми вирішили, що Nivea Men не буде спонсором чемпіонату світу з хокею у 2021 році, якщо Білорусь буде затверджена співорганізатором. Ми вже повідомили Міжнародну федерацію хокею про своє рішення і будемо уважно стежити за обговореннями".

14 січня міністр закордонних справ Німеччини Хайко Мас виступив із закликом до Міжнародної федерації хокею (IIHF) не проводити в Білорусі чемпіонат світу 2021 року в звʼязку з порушеннями прав людини в цій країні: "Той, хто серйозно сприймає заклики до солідарності з Білоруссю не може всерйоз наполягати на проведенні чемпіонату".

Нагадаємо, в грудні 2020 року Євросоюз затвердив третій пакет санкцій проти режиму Олександра Лукашенка. Пізніше до ЄС приєдналася Велика Британія.

Як повідомляла "ДС", МЗС заявив, що Україна підготує санкції проти режиму Лукашенка. Ще в листопаді режим Лукашенка ввів зустрічні санкції проти Євросоюзу.

12 січня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко анонсував нові санкції щодо країн Заходу і наказав підтримати підприємства, що потрапили в чорний список Євросоюзу.

Пізніше ще пʼять держав — партнерів Європейського союзу приєдналися до санкцій ЄС проти Білорусі, зокрема Чорногорія й Албанія.

    Реклама на dsnews.ua