• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Віллу засновника Playboy Хефнера продадуть за $200 млн

Реклама на dsnews.ua
Згідно умовам операції з продажу, 89-річний Х'ю Хефнер буде мати право проживати в цьому маєтку до своєї смерті

Особняк, що належить засновнику і видавцеві популярного американського чоловічого журналу Playboy Х'ю Хефнеру, буде в наступному місяці виставлений на продаж, повідомляє "ДС" з посиланням на ТАСС.

Як повідомили місцеві ЗМІ, компанія Playboy Enterprises має намір призначити за шикарне двоповерхова будівля в готичному стилі суму не менше $200 млн. Особняк, побудований в 1927 році, розташований в одному з престижних районів Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія). На території маєтку, площа якого займає близько 25 тис. кв метрів, знаходяться тенісний корт, баскетбольний майданчик, кілька басейнів, а також невеликий зоопарк і пташиний двір.

При цьому, за даними агентів з продажу нерухомості, реальна ціна будинку, яке в силу свого віку знаходиться далеко не в ідеальному стані, складає не більше $60 млн. Беручи до уваги значимість і багату історію особняка, ця сума може досягти $90 млн, однак знайдеться покупець, який захоче викласти за маєток в два рази більшу суму, фахівці прогнозувати не беруться.

Як зазначають ЗМІ, Playboy Enterprises готова організувати для потенційних покупців повний огляд особняка за винятком єдиної кімнати - спальні Хефнера. Також тим, хто захоче придбати будинок, варто врахувати, що, згідно з умовами угоди з продажу, 89-річний засновник журналу Playboy буде мати право проживати в цьому маєтку до своєї смерті. Playboy був створений Хефнером у 1953 році і вважається одним з найпопулярніших чоловічих журналів у світі. Він видається в більш ніж 30 країнах світу. З березня цього року журнал має намір змінити концепцію, відмовившись від публікацій фотографій повністю оголених жінок. За словами представників видання, цей крок, схвалений самим Хефнером, спрямований на залучення більшої аудиторії.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua