• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У всьому винна пандемія: Угорщина вводить обмеження на в'їзд з України

Реклама на dsnews.ua

В Угорщині через комендантську годину з 01:00 до 06:00 (за київським часом) в зв'язку з пандемією коронавірусу діятимуть додаткові обмеження на в'їзд

Про це йдеться в повідомленні Держприкордонслужби, передає "ДС".

"Згідно з інформацією, наданою угорськими прикордонниками, на території Угорщини з 01:00 до 06:00 (за київським часом) введена комендантська година, тому будуть діяти обмеження на кордоні", — йдеться в повідомленні.

В цей час в'їзд на територію країни дозволять тим, хто їде в місце постійного, тимчасового проживання або місця роботи на території Угорщини; з метою працевлаштування за наявності відповідних документів; в місце тимчасового перебування, яке підтверджується бронюванням в готелі.

Обмеження не поширюються на водіїв вантажного автотранспорту, які здійснюють міжнародні перевезення, та осіб, які прямують транзитом через територію Угорщини.

Такі особи обов'язково повинні мати документи, які підтверджують транзитний характер поїздки: дозвіл на постійне або тимчасове проживання в країні призначення, дозвіл на працевлаштування, бронювання готелю тощо.

    Реклама на dsnews.ua