• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Вірменії вирішили зберегти військовий стан

Реклама на dsnews.ua

Сьогодні, 26 листопада, парламент Вірменії не підтримав проект рішення про скасування воєнного стану в країні, який був введений в зв'язку з загостренням конфлікту в Нагірному Карабасі

Скасування воєнного стану у Вірменії підтримали 36 депутатів, а проти цього рішення виступили 56 парламентаріїв, повідомляє "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Рішення не прийнято", — заявив за підсумками голосування віцеспікер парламенту Ален Симонян.

Проти скасування воєнного стану виступали і в Міністерстві оборони Вірменії. Відомство попросило парламент не скасовувати військовий стан, поки не будуть прийняті додаткові врегулювання, які могли б запобігти загостренню ситуації всередині Вірменії.

Відзначимо, військовий стан у Вірменії було введено 27 вересня.

Нагадаємо, 9 листопада Вірменія, Азербайджан і Росія уклали тристоронню угоду про припинення бойових дій на території Нагірного Карабаху.

Згідно з документом, Азербайджан отримує контроль над Агдамським, Кельбаджарським і Лачинським районами Нагірного Карабаху. Агдамський район перейшов під контроль Азербайджану 20 листопада, Кельбаджарський — 25 листопада. Передача Лачинського району запланована на 1 грудня.

10 листопада в Вірменію прибули російські військовослужбовці підрозділів 15-ї миротворчої бригади.

    Реклама на dsnews.ua