• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Влада Пекіна вирішили урізати зростання населення

Реклама на dsnews.ua
На цей крок влада пішла через дефіцит ресурсів для забезпечення населення мегаполісу, в першу чергу, води

Влада столиці Китаю планують обмежити населення міста до 2020 року в ньому повинно проживати не більше 23 млн чоловік, повідомляє "ДС" з посиланням на РБК.

Як повідомляється, на цей крок міське управління пішло з-за дефіциту ресурсів для забезпечення багатомільйонного населення мегаполісу, в першу чергу, води.

Як зазначається, рішення обговорювалося муніципальною владою Пекіна в ході сесій Зборів народних представників і Народної політичної консультативної ради міста.

"Протягом наступних п'яти років Пекін продовжить переміщати населення з центру на околиці. Число постійних жителів центральної частини міста має бути знижено на 15% від рівня 2014 року", - заявив мер міста Ван Аньшунь.

Відзначимо, в 2015 році в Пекіні постійно проживало 21,7 млн осіб.

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року набула чинності решеніє правлячої в Китаї комуністичної партії про відмову від політики "одна сім'я - одна дитина", скасоване в кінці жовтня 2015 року.

Читайте також:

Як відомо, в 1979 році в Китаї було прийнято "драконівські" правила контролю над народжуваністю, які стали причиною мільйони вимушених абортів і створення демографічної "бомби уповільненої дії". Китайська влада в 2013 році змінили правило "одна сім'я - одна дитина", дозволивши сім'ям мати двох дітей у разі, якщо один з батьків був єдиною дитиною в сім'ї.

    Реклама на dsnews.ua