• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Разом з саудити проти Ірану ополчилися Судан, ОАЕ і Бахрейн

Реклама на dsnews.ua
Держави відкликають своїх представників з Тегерана

Відразу кілька країн Близького Сходу заявили про припинення дипломатичних відносин з Іраном, - повідомляє "ДС".

Бахрейн слідом за Саудівською Аравією розриває дипломатичні відносини з Іраном, передає Reuters. Іранська дипмісія повинна покинути країну протягом 48 годин.

Раніше поліція Бахрейну затримала кількох учасників акції протесту, організованої у зв'язку з стратою владою Саудівської Аравії шиїтського проповідника Німра ан-Німра.

Влада Судану прийняли рішення вислати іранського посла зі столиці країни Хартума після того, як Бахрейн і Саудівська Аравія розірвали дипломатичні відносини з Іраном, передає Al Arabiya.

Крім того, влада Об'єднаних Арабських Еміратів прийняли рішення про скорочення іранського диппредставництва, передає Reuters. ОАЕ скорочує кількість іранських дипломатів, яким дозволено перебувати в країні.

Читайте також:

Нагадаємо, глава МЗС Саудівської Аравії Адель аль-Джубейр заявив, що країна розриває дипломатичні відносини з Іраном. Приводом для цього послужило напад на посольство королівства в Тегерані, вчинений після страти в Саудівській Аравії 47 осіб, серед яких опинився проповідник саудівських шиїтів Ндмр ан-Німра.

    Реклама на dsnews.ua