• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Під час карантину з Європарламенту вкрали цінну техніку та речі депутатів

Реклама на dsnews.ua
Мінімум у 50 депутатів Європарламенту викрали комп'ютери, планшети та інші речі з їхніх офісів у Європейському парламенті, поки будівля була закрита на карантин через пандемії COVID-19

Про це йдеться в повідомленні Politico, передає "ДС".

Відзначається, що, швидше за все, крадіжки сталися, коли будівля була практично порожнім. Злодії рилися в паперах і вривалися у сейфи в кабінетах євродепутатів, щоб забрати цінні речі.

Німецький депутат Європарламенту Ніко Земсротт каже, що у нього вкрали два ноутбуки і він розчарований відсутністю відповіді з боку генерального директора з безпеки Європарламенту.

"Це величезний скандал і я не знаю, чому всі мовчать... Ми майже впевнені, що грабіжники перерили всі наші речі, оскільки тут був безлад", - зазначає депутат і додає, що має інформацію про те, що злодії побували в офісах від 40 до 100 євродепутатів.

Земсротт також опублікував відео зі свого офісу.

У той же час прес-секретар Європарламенту заявила, що інформація про крадіжки з'явилася в квітні, і у відповідь було "збільшено кількість охоронців, які патрулюють офіси, в той час як інші контролювали доступ в будівлю".

Вона додала, що служба безпеки парламенту розслідує крадіжки і підтримує контакт з бельгійською владою.

У березні президент Європейського парламенту Давид Сассоли ввів сувору заборону на доступ у приміщення сторонніх відвідувачів і закликав членів і співробітників парламенту залишатися у своїх країнах, щоб запобігти поширенню коронавіруса. До травня парламент в основному був порожній.

Politico зазначає, що у 2020 році на охорону Європарламенту ЄС виділив понад 23 мільйонів євро.

    Реклама на dsnews.ua