• USD 28.4
  • EUR 33.5
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

Волкер хоче збільшити для Путіна ціну агресії проти України

Реклама на dsnews.ua

Президент Російської Федерації Володимир Путін дуже задоволений ситуацією на Донбасі такою, якою вона є сьогодні

Про це заявив під час другого дня форуму організованого американським Центром аналізу європейської політики колишній спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, передає "ДС" з посиланням на "Голос Америки".

"Він не бачить необхідності у вирішенні ситуації. Він щасливий вести проти України гібридну війну низького рівня, яка послаблює Україну і відокремлює її від ЄС", — зазначив Волкер.

Волкер також підкреслив важливість збільшити для Путіна ціну його агресії проти України серед самих росіян:

"Це непопулярна ідея в Москві, коли вони бачать, що російські солдати вбивають українських цивільних або українських солдатів. Люди не розуміють, чому російські солдати воюють проти їхніх братів в Україні. Саме тому Путін намагається тримати це прихованим, тому він не визнає відкритої військової операції, яку він там проводить ... Усередині російського суспільства є тиск. І ми повинні посилити цей тиск щодо війни в Україні", — зазначив експредставник Держдепартаменту США по Україні.

Волкер вважає, що якщо США прийде до цих кроків і створить такі умови для Путіна, він може прийти до висновку, що його політика стосовно України має занадто велику ціну.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Російська Федерація повинна зробити ключові кроки для досягнення миру на Донбасі, і Україна хоче бачити з російського боку більше бажання врегулювати конфлікт.

    Реклама на dsnews.ua