• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Волкер не вважає Суркова ідеологом агресії проти України

Реклама на dsnews.ua
Помічник президента РФ Володимира Путін Владислав Сурков віддано передає побажання свого боса, але сам не приймає рішення

Про це заявив спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, передає "ДС" з посиланням на "Гордон".

"Він дуже розумний, він добре розбирається в цих питаннях, чітко дотримується протоколу. Це не та людина, яка приймає рішення. У загальному і цілому, звичайно ж, рішення приймає президент Путін. Я думаю, що Сурков віддано передає те, що хоче Путін, на протязі всієї нашої взаємодії", - зазначив Волкер..

Американський дипломат висловив сподівання, що "вже найближчим часом" вони з Сурковим зможуть планувати нову дату для зустрічі.

"Ми намагалися зробити це в серпні, але мій графік, на жаль, не дозволив цього зробити", - зазначив Вокер.

Він не повністю погодився з думкою, що "Сурков є ідеологом агресії Росії проти України".

"Не думаю, що сказав би саме так. Все це добре вписується в контекст політики президента Путіна. Він дійсно покладався на пана Суркова в питанні досягнення мети, і Сурков дійсно вніс вклад в деякі аспекти, які ми спостерігали. І це означає, що він підходить людина для обговорення питань життєздатності сьогоднішніх рішень або можливості придумати щось більш ефективне, якщо нам небайдужі люди на сході України", - вважає представник Держдепу.

"Якщо ми хочемо поліпшити життя цих людей, нам потрібно покласти край конфлікту. Для цього нам потрібно взаємодіяти з Росією. І Сурков - саме той чоловік, якого призначили саме для цієї мети", - підкреслив Волкер.

Нагадаємо, тиждень тому Волкер під час форуму YES у Києві повідомив, що вже два тижні намагається організувати зустріч з Сурковим.

    Реклама на dsnews.ua