• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

ВООЗ: вакцина від COVID-19 не припинить пандемію, жовтень буде "смертельним"

Реклама на dsnews.ua

Створення вакцини від коронавірусної інфекції не зупинить пандемію захворювання, а в жовтні прогнозується зростання смертності від ускладнень захворювання

Про це заявив директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Європі Ханс Клюге, передає "ДС" з посиланням на Daily Star.

"Я весь час чую:"Вакцина покладе край пандемії". Звичайно ні! Ми навіть не знаємо, чи допоможе вакцина всім групам населення. Зараз ми отримуємо деякі ознаки того, що вона допоможе одній групі, а не інший. А потім, якщо нам доведеться замовити різні вакцини, який логістичний кошмар!", — пояснив він.

Функціонер ВООЗ також спрогнозував зростання смертності від коронавірусу в найближчі місяці.

"Буде ще важче. У жовтні, листопаді ми побачимо зростання смертності", — сказав він.

Клюге розповів, як можна буде зрозуміти, що пандемія закінчена.

"Кінець пандемії — це момент, коли ми, як спільнота, дізнаємося, як жити з цією пандемією. І це залежить від нас, і це дуже позитивний сигнал", — пояснив він.

Відзначимо, за даними Університету Дж. Гопкінса, на коронавірус в світі захворіли 29 053 724 особи. Померли від ускладнень захворювання 924 953 особи. У трійку лідерів по захворюваності і смертності входять США, Індія та Бразилія.

Як повідомляла "ДС", в ВООЗ заявляли, що масова вакцинація від СОVID-19 в світі очікується не раніше середини 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua