• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Вперше з весни одна з країн Європи ввела жорсткий карантин

Реклама на dsnews.ua

Ірландія знову вводить жорсткі карантинні обмеження для протидії пандемії коронавірусу. Дані заходи майже ідентичні тим, які були введені в березні поточного року під час "першої хвилі"

"Локдаун" почне діяти з опівночі 21 жовтня і попередньо оголошується на шість тижнів, але переглянути обмеження планують через чотири тижні, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Магазини, які не продають товари першої необхідності, а також перукарні, повинні будуть припинити роботу. Ресторани зможуть продавати страви тільки "з собою".

Водночас промислові підприємства продовжать роботу. Також не закриватимуть школи і ясла.

Людей просять не виходити з дому без нагальної потреби. Компанії повинні перевести працівників на дистанційну роботу, якщо це дозволяє їхня сфера діяльності. 

Виходити з дому для занять спортом буде дозволено не далі ніж у межах 5 км від домівки. Більш далекі подорожі можливі лише для роботи та з інших невідкладних причин, а порушення каратимуться штрафами.

Приватні зібрання у домівках чи садах заборонені. Приходити у гості можливо тільки для піклування про близьких чи висловлення співчуттів у разі особливих обставин в родині. Домогосподарствам, де лише один дорослий, дозволяють кооперуватися з одним іншим для взаємної допомоги. 

Зустрічі з людьми, які не проживають разом, можливі лише надворі, якщо там разом перебувають члени не більш ніж двох домогосподарств, та якщо це не далі 5 км від їхніх домівок. 

Приватні події з низкою гостей можливі лише для особливих подій, таких як весілля та похорони — за участі не більше 25 осіб та 10 осіб відповідно. 

Також продовжаться професійні спортивні події.

В Ірландії кількість заражень коронавірусом почала стрімко зростати з початку жовтня і вже досягла найбільших показників "першої хвилі" — близько 1200 нових випадків щоденно.

Настільки жорсткі обмеження наразі запровадив лише британський Уельс. Там заходи включають закриття другорядних підприємств роздрібної торгівлі, закладів відпочинку і готельного бізнесу, ресторанів та барів.

Нагадаємо, станом на 07.00 20 жовтня (за Києвом) у світі зафіксовано 40 344 310 випадків зараження коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua