• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Вражає масштаб нахабства та брехні": У МЗС Росії заперечують підготовку до вторгнення в Україну

США проводять спецоперацію із нагнітання обстановки навколо України з перекладанням відповідальності на Російську Федерацію

Марія Захарова
Марія Захарова / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у коментарі офіційного представника Міністерства закордонних справ Росії Марії Захарової "Комерсанту", передає "ДС".

Вона зазначила: "Російські збройні сили на російській території – законне право суверенної держави".

"Виходячи з дій НАТО в регіоні, американська преса має бути стурбована агресивними діями не Росії, а США", — підкреслила Захарова, підкресливши, що "Штати проводять спецоперацію щодо нагнітання обстановки навколо України з перекладанням відповідальності на Росію".

За словами Захарової, основу цієї спецоперації становлять "провокаційні дії поблизу російських кордонів, які супроводжуються звинувачувальною риторикою на адресу Москви".

"В принципі нічого нового – класична західна тактика. Вражає лише масштаб нахабства та брехні", – сказала представник російського МЗС. 

Нагадаємо, за даними західних ЗМІ, повномасштабний наступ Росії на Україну планується у три етапи на початку 2022 року з метою захоплення до двох третин країни, зокрема й Києва. Проте президент РФ Володимир Путін ще не вирішив, чи активізує план.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua