• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Всього 1 долар: в Сенегалі з'являться бюджетні тести на COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Інститут Пастера в Сенегалі (Африка) розробив портативний тест на коронавірус, який дає результат за лічені хвилини і коштує всього $1

Про це йдеться в повідомленні американського телеканалу CNN, передає "ДС".

За словами розробників тесту DiaTropix, біомедичний дослідний центр близький до випуску доступного, портативного набору для діагностики Covid-19, який може дати результати за кілька хвилин.

За даними видання, тест розроблявся в партнерстві з п'ятьма дослідницькими організаціями, включаючи британську біотехнологічну компанію Mologic.

"Це дуже проста технологія, така як тест на вагітність, який можна використовувати всюди на рівні громади, що важливо для Африки", — сказав директор інституту Амаду Саллі.

"Цей набір для швидкого тестування не вимагає електрики або лабораторного аналізу. Він складається з простої тест-смужки, вміщеній в пластиковий блок. Для виявлення зараження потрібна лише крапля крові. Тест перевіряє кров на антитіла і відображає результат на тест-смужці", — йдеться в матеріалі.

Перший раз прототип набору був протестований в червні. Після завершення перевірок регуляторних органів планується почати виготовлення і поширення комплектів.

За останніми даними Africa CDC, на всьому африканському континенті зафіксовано понад 1,8 мільйона підтверджених випадків захворювання на Covid-19, майже половина з цих випадків — в Південній Африці.

Кількість випадків захворювання на континенті досить низька порівняно з рештою світу, але експерти кажуть, що низькі показники тестування у багатьох африканських країнах означають, що деякі випадки не повідомляються та не лікуються.

Нагадаємо, станом на ранок 11 листопада загальна кількість випадків зараження коронавірусом у світі збільшилася до 51 395 233.

    Реклама на dsnews.ua