• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

"Я за Путіна, а у тебе розуму немає": У мережу потрапило аудіо пропагандистської бесіди вчителів із учнями в РФ

Реклама на dsnews.ua

У станиці Махошевській Краснодарського краю Росії вчителька музики Марина Новикова і вчителька математики Тетяна Бутова 10 хвилин на підвищених тонах вичитували учнів за пропуск лінійки 25 січня, звинувачуючи їх у підтримці політика Олексія Навального

Про це «Медіазоні» розповів брат одного зі школярів, надавши аудіозапис розмови, передає "ДС".

На початку одна з учителів каже, що Навальний не патріот і «продав все». У відповідь школяр запитує, звідки ці відомості, додаючи, що не довіряє телебаченню.

«А ти що, довіряєш "ТікТоку"? Зараз хочуть, як в Україні. Ви хочете таку обстановку?» — ставить йому питання вчителька.

«Сашо, ми вам не дамо можливість за ось цю всяку гидоту, за яку ти говориш ... не дамо нашу країну зламати, тому що ми — патріоти», — каже інша викладачка.

Потім одна з них задається питанням, «який президент не має палацу». За словами вчительки, «у нас не тільки президент, але й будь-який начальник» має палац, бо «у них грошей більше».

«Ви виросли тільки зростом, а розумом — ні. І вам простіше мізки зас*ати, вибачте на слові, ось цими Навальними і всіма іншими ... Я, коли перші були, перші заворушення, пов'язані з Навальним, він ось таким же, ось таким же голову заморочив і за ними сховалися», — заявляють учням.

На запитання одного зі школярів про те, чому Путін не пішов після закінчення президентського терміну, вчителька відповідає: «Та тебе воно хвилює? Тому що люди хочуть, і я за Путіна, і я ще буду 10 разів за нього голосувати, а у тебе розуму немає».

    Реклама на dsnews.ua