• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Якщо Мінськ визнає Крим "російським", Москву вже ніщо не стримуватиме від поглинання Білорусі, – Чубаров

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров висловив стурбованість з приводу заяви МЗС Білорусі про "російський Крим"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Чубарова у Facebook, передає "ДС".

"Очевидно, що Кремль тепер не зупиниться, доки не доб'ється від (самопроголошеного президента Білорусі — ДС) Лукашенка, чия влада над білоруським народом тримається лише завдяки підтримці Москви, офіційного визнання Білоруссю окупованого Криму "російською" територією", – написав Чубаров.

Глава Меджлісу порівняв Лукашенка із загнаним у пастку звіром, який "не може не розуміти, що після визнання формально незалежною (поки що!) Республікою Білорусь "російського" статусу Криму вже ніщо не стримуватиме Росію від остаточного поглинання нею Білорусі".

"Отже, на користь Лукашенка якомога довше тягнути з оформленням офіційного визнання Республікою Білорусь Криму як "російської" території. Інша справа, чи дозволить йому Москва? Проте будь-який розвиток подій, що ми описуємо, свідчить лише про одне: російська агресія як щодо України, так і щодо міжнародного співтовариства набуває все більш витончено-цинічний характер і зупинити її можна лише найрадикальнішими заходами", – пояснив Чубаров.

Як писала "ДС", глава МЗС Білорусі Володимир Макей заявив про те, що на сьогоднішній день Крим є територією Росії, а позиція Мінська щодо належності півострова залишається незмінною.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua