• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

З Білорусі вигнали двох британських дипломатів

Реклама на dsnews.ua

Білорусь оголосила персонами нон-грата двох дипломатичних представників Великої Британії. Дипломати вже покинули територію країни

Персонами нон грата були оголошені військовий аташе Британії Тимоті Уайт-Бойкот і заступник британського посла Ліса Тамвуд, передає "ДС" з посиланням на білоруський державний телеканал ОНТ.

Так, вони нібито збирали інформацію про внутрішньополітичну ситуацію в Білорусі і час протестів проти самопроголошеного президента країни Олександра Лукашенка.

Дипломатів також звинувачують в тому, що вони з травня 2020 року проводять зустрічі з білоруськими правозахисниками і представниками неурядових структур.

"Зазначене рішення є вимушеним і прийняте білоруською стороною виключно з урахуванням підтвердження деструктивного характеру діяльності зазначених осіб", — заявив офіційний представник МЗС Білорусі Анатолій Глаз.

Як писала «ДС», Білорусь з 1 листопада заборонила в'їзд на свою територію іноземців та осіб без громадянства, посилаючись на необхідність запобігти поширенню коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua