• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Розіп'яті і зґвалтовані"

Все, що вам треба знати про останні події в Німеччині, Молдові і взагалі скрізь, де намагається утвердитися «русский мир»
Реклама на dsnews.ua

Ставши на коліна Росія чверть століття намагалася зображати человекоподобие, але її болісне прямостояння вже в минулому. Вона повернулася до природного життя: голосно гарчить, любовно облизує свої "іскандери" і мітить територію.

Процес мітки ми спостерігали в Криму і на Донбасі. А раніше — в Придністров'ї. А сьогодні спостерігаємо в Німеччині та Молдові, причому поведінка тварини всюди однаково. Для початку обраної території розкладають купками продукти його метаболізму: "проросійськи налаштовані громадяни". Їм завжди чогось не вистачає, щоб заробити на життя, здоров'я, кваліфікації, удачі, відповідного віку та знання оточуючими їх мови. Насправді не вистачає одного — бажання трудитися.

У Німеччині таких кілька мільйонів. Близько 4 млн "російськомовних" переїхало туди за "єврейською" або "німецькою" візами. Половина з них довічно сидить на соціальних допомогах, не вважаючи за потрібне морочитися вивченням німецької. Більша частина другої половини — "прекариат": випадкова робота, та ж соціалка, життя на приватну благодійність, знову кудись влаштувалися на пару місяців. І так роками по колу. Щонайменше, три чверті цих людей живуть у Німеччині більше десяти років. За цей час можна було вивчити кілька мов, отримати будь-яка освіта і досягти професійних висот. Але працювати вихідці з СРСР вміють тільки з-під палиці. Так їх виховали.

У Молдові — візьмемо для порівняння її, щоб було ясно, що мова йде про типової технології — та ж картина, тільки гірше. Там таких 2/3 населення. А на Донбасі і зовсім три чверті. Ці купи людського сміття розкидані по всьому світу. "Русский мир" ухитрився накласти їх скрізь: "у громадському паризькому туалеті є написи російською мовою"...

Росії сьогодні потрібно максимально розгойдати Європу. Європа, занурена в хаос, поліція безсила, розвалений ЄС — ось простір, в якому Росія зможе вийти з-під санкцій

Навіть маючи все, що потрібно для життя, халявщик буде хотіти на халяву ще більшого. І оскільки вони завжди незадоволені, їх легко підняти на протест, хоча без вождя і фінансування вони ніщо. Зате вони із задоволенням проковтнуть будь-яку негативну інформацію з серії "наших б'ють". І коли Москві треба дестабілізувати ситуацію в якійсь частині світу, вона поливає купи цих покидьків гарячої пропагандистської струменем.

Струменя ці одноманітні: нас, нещасних, скривджених усіма, знову образили. Розіп'яли хлопчика в трусиках і погрожують змусити нас вчити українську мову, фашисти. Хлопчик-то ще ладно, але змусити вчити?! Нас?! Вони просто звірі. Це Донбас.

Реклама на dsnews.ua

Зґвалтували німецьку російськомовну дівчинку — жах-жах, пристойною пенсіонерці по вулицях пройти страшно, куди дивиться поліція, напустили в країну мігрантів, які ображають нас, корінних слов'ян. Це Німеччина.

Вкрали мільярд — поверніть мільярд! Чого саме мільярд? Та неважливо, все одно поверніть. Чий мільярд? Теж неважливо, нам поверніть його, ми вправі розраховувати на його частку, тому що частка в будь халяви — наше природне право. Це Молдова. А все це в сумі — єдина, типова логіка «російського світу».

Те, що потім все це виявиться неправдою, — і дівчатка, і хлопчики, і мільярди, — не має значення. Натовп покидьків завжди вірить, що її образили. Вона ображена вже своєю никчемностью, яку в глибині душі прекрасно усвідомлює. Вихідці з совка схожі на сліпу дівчинку з анекдоту. Пам'ятайте: "уявляю, скільки ви собі навалили".

Ось, до речі, для прикладу, логіка нинішніх німецьких протестів — діалог з соцмереж.

— А чого росіяни в Берліні протестували?

— Так проти мігрантів ж!

— Зрозуміло: російські, в Берліні, проти мігрантів.

— Не идиотничайте! Одна справа, коли приїжджають свої по крові, а інша — коли чужі дикуни!

— Росіяни і німці — брати по крові, так, розумію.

— Ну що ви порівнюєте! Наші приїжджають — терактів не влаштовують в Європі!

— Це ви судді англійської розкажіть.

— Слухайте, ну, правда, одна справа — люди однієї європейської культури, а мусульмани — зовсім інша справа!

— Так ми все-таки однієї культури? А пам'ятається, ви говорили, що Росія — не Європа.

З'являється третій: — Ну що ви сперечаєтеся з ними? Ось їх дочка згвалтують, і подивимося на їх толерантність!

- Так наче ж не гвалтували? Поліція спростувала.

Обидва хором: — Німеччина — не Америка! У Європі завжди були національні держави! У Німеччині повинні жити німці!

- А! Так російська мітинг за Німеччину для німців?

Обидва, розриваючи на грудях сорочки: — Ну хтось же повинен!

Мітинги йдуть, звичайно, не за "Німеччину для німців". Мітинги організовані для розгойдування ситуації, для того, щоб німецькі (або, в іншій локації, молдавські або які б то не було) влади відчули невпевненість. Саме для цього, намагаючись уявити купку лузерів "голосом народу", кількість учасників таких мітингів проросійськими ЗМІ зазвичай перебільшується разів у 20. Якщо десь написали, що "мітингувальників було 10 тис. чоловік", вважайте, що їх було максимум 500. Не помилитеся. Це працює, повірте. Підозрюю, що множник просто забитий в типову методичку.

Ну а масовка стурбована тим, що її перестануть годувати даром, і мітингує, по-перше, за невеликий прайс, а по-друге, вже від душі, проти конкурентів, які зазіхають на халявний шматок. Шматок обмежений у розмірах, навіть якщо він на мільярд, і на всіх не вистачить. Але повторюся: сама ця аморфна купа ніколи не підніметься. Ядро протесту незмінно проплачено Росією.

До речі, про дівчинку. Дівчинка, як з'ясувалося, сама була не проти. Тобто, юна панночка гульнула, прийшла додому в 9 вечора, а на ранок наступного дня, отримала прочухана від батьків і, виправдовуючись, вигадала зґвалтування. Сюжет стандартний для Росії — один з культурних кодів, можна сказати.

Вся ця інформація проходить по німецьких каналах. Але німецькі канали "російськомовні громадяни" не дивляться через мовного бар'єру. Вони дивляться російські канали, завдання яких — тримати їх у стані сум'яття. І твердо знають, що хлопчика — розіп'яли, мільярд — вкрали, а дівчинку — зґвалтували. І відчуваючи себе розіпнутою, обікраденої і зґвалтованої одночасно, їх маса підтримає будь-яку "захист своїх прав". І ось вже у Німеччині заговорили про створення "парамілітарних загонів" для захисту "від диких мігрантів з Азії". А в Молдові проросійські протести обросли власної "службою безпеки", яка затримує і допитує неугодних. А на Донбасі ... Ну з Донбасом ви в курсі. Донбас — це наступна стадія, що настає після створення "парамілітарних формувань".

Але Європа за півстоліття світу втратила імунітет до таких розгойдувань. Сили нерівні концептуально: Європа цінує людське життя — будь і поважає думку — будь, а Росія ні те ні інше в гріш не ставить. Європа відвикла від геббельсовщины, а Росія наповнила її цілим оркестром брехливих ЗМІ. І Європа розгублено озирається: а раптом у цьому брехливому хорі є хоч крихти правди?

Росії сьогодні потрібно максимально розгойдати Європу. Європа, занурена в хаос, поліція безсила, розвалений ЄС — ось простір, в якому Росія зможе вийти з-під санкцій, повернути в своє поле колишні республіки СРСР і зберегти себе в нинішньому вигляді ще років на 20. За це Росія і б'ється з люттю загнаного в кут звіра, яким і є. І вміння відрізняти асоціальної звіра від соціального людини, не поширюючи на тварину людських правил гри, стало для Європи питанням виживання.

Розібратися в тому, хто є хто, не так вже й складно. Це видно на простому прикладі. Прагнучи розгойдати ситуацію в Фінляндії, російське ФСБ організовано перекидає через фінський кордон натовпи біженців. Причому під виглядом сирійців, які втікають від війни, розв'язаної, до речі, Росією, "тримала" режим Асада. В цей потік зливають і всякого роду халявщиків, які шукають жирного социала. Так от, фінські волонтери, що працюють з біженцями, вже навчилися відрізняти одних від інших. Сирійці вдячні за допомогу і не хочуть бути утриманцями. Вони хочуть бути корисними. Хоча б у ролі тих же волонтерів в таборах для біженців. А халявщики кричать про те, що вони розчаровані в європейській демократії" і вимагають більшого.

Але тут є нюанс: чи повинна європейська демократія, створена протестантської трудової етики, подобатися халявникам? Не слід переглянути її підходи з тим, щоб вона стала для халявщиків смертельна і нестерпна?

Це важкий для Європи рішення. Європейський обиватель відвик спокійно дивитися на страждання тих, хто за біологічними ознаками схожий на людей. Але це рішення необхідне. Настав час згадати просту істину: поняття "людина" визначає не біологія, а соціальність. Альтернатива такому протверезіння — юрби дикунів у формі без знаків розрізнення і з російським зброєю, купленим "у воєнторзі за рогом".

    Реклама на dsnews.ua