• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

"Заразна дівка-лахудра": в Росії назвали причину зараження Трампа коронавірусом

Реклама на dsnews.ua

Колишній головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко вважає безвідповідальною роботу служби безпеки президента США Дональда Трампа, яка не перевіряла його оточення на предмет зараження коронавірусом, поки не захворіла його помічниця Хоуп Хікс

Про це Онищенко заявив в ефірі російського телеканалу, передає "ДС" з посиланням на Lenta.ru.

"Ось ця лахудра, яка з цими розпущеним волоссям, його радниця, тим більше молода дівка. У неї могло взагалі не бути нічого. Але у неї з'явилася картина, і тільки після цього вони прочухалися. Значить, ніхто її там не перевіряв!", — сказав він.

Онищенко пов'язує це з поганою організацією охорони президента США.

"І вони це не розуміли, коли вони його охороняли? — дивується він. — Бігали з бронежилетами, возили на броньованому авто, та хоч в три рази збільш броню на його танку, на якому він їздить. Вірус, він проник!", — констатував він.

Нагадаємо, про захворювання президента США Дональда Трампа і його дружини Меланії на коронавірус стало відомо в ніч на 2 жовтня. Після цього президент отримував лікування в Національному військовому центрі імені Уолтера Ріда, а сім'я президента перебувала на ізоляції в Білому домі.

    Реклама на dsnews.ua