• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"У передвиборчій рекламі від Трампа з'явилися російські винищувачі

Реклама на dsnews.ua

У передвиборчій рекламі президента США Дональд Трампа із закликом підтримати американські війська було використано стокове фото, на якому зображені російські винищувачі

Оголошення, яке пізніше видалили, було зроблено комітетом Trump Make America Great Again, який управляється республіканським Національним комітетом (RNC) і кампанією Трампа, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Стокове зображення показує силуети пʼяти солдатів на тлі заходу, над їх головами пролітають три літаки.

Пʼєр Шпреє, який допомагав проектувати літаки ВПС США, сказав Politico, що літаки, що були використані в рекламі, це "безумовно Міг-29". Про це ж говорить і директор Центру аналізу стратегій і технологій в Москві Руслан Пухов.

"Я радий бачити, що Міг-29 підтримує наші війська", — сказав Шпреє. Пухов зазначив, що принаймні один із солдатів на знімку також мав при собі автомат АК-74 російського виробництва.

Зображення в рекламі — це стокова фотографія, доступна на Shutterstock.com з назвою "силуети солдатів і військово-повітряних сил на тлі західного неба".

Politico відзначає, що кампанія Трампа не відповіла на запит про коментарі, а RNC відмовилася від коментарів.

Міг— 29 був розроблений Радянським Союзом в 1970-х роках для боротьби з американськими винищувачами.

Їх поява в передвиборчій рекламі повʼязана з недавніми повідомленнями співробітників розвідки про те, що російський уряд втручається у вибори в США, намагаючись перешкодити Джо Байдену, кандидату від Демократичної партії, щоб підвищити шанси Трампа на перемогу.

    Реклама на dsnews.ua