• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Дружина прес-секретаря Путіна володіє нерухомістю на 10 млн доларів, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Дружина прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, фігуристка Тетяна Навка володіє елітною нерухомістю і не закрила рахунок у Швейцарії

Про це свідчать результати спільного розслідування британської газети The Guardian і російського центру Досьє, передає "ДС".

Газета з посиланням на документи, стверджує, що восени 2014 року Навка купила найдорожчу нерухомість у РФ - будинок на Рубльовському шосе, в селі Третя Полювання недалеко від Москви. У грудні 2012 року його виставив на продаж Тимур Халдаров, керівник спортивного та мистецького фонду (засновником є російський олігарх узбецького походження Алішер Усманов - The Guardian), більш ніж за $15,5 млн. Проте їй він дістався за $7 млн.

Сама Навка сказала, що купила будинок за ринковою ціною, коли нерухомість падала в ціні і заперечує зв'язок її родини з олігархами.

Також The Guardian пише, що Навка і Пісків почали будівництво ще одного будинку в Підмосков'ї на ділянці, що належить бізнесменові Арас Агаларову. Наголошується, що для проектування будинку і ділянки в 2017 році Пісків з дружиною найняли архитектуров з США. Будівництво було активно в середині 2018 року. Що відбувається на ділянці зараз відомостей немає. Колишня фігуристка відмовилася від коментарів.

Крім того 6 лютого центр Досьє виявив відкритий в лютому 2014 року рахунок на ім'я Навки в швейцарському відділенні люксембурзького банку Banque Internationale à Luxembourg. Після весілля з чиновником Пєсковим, за законом РФ, вона повинна була закрити рахунок, але він і досі доступний для фінансових операцій. Навка і Пісків заперечують наявність у них рахунків за кордоном.

Нагадаємо, раніше "ДС" повідомляла, що Тетяна Навка придбала частку в кримському підприємстві.

    Реклама на dsnews.ua