• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Жириновський погрожує в'язницею тим, хто відмовляється від COVID-вакцинації

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив про те, що покарання для нещеплених посилиться після виборів до Держдуми Росії, аж до в'язниці

Володимир Жириновський
Володимир Жириновський
Реклама на dsnews.ua

Про це він розповів в ефірі радіо «Комсомольська правда», передає "ДС" з посиланням на російські ЗМІ.

«Всім, хто відмовляється від вакцинації, хочу дати добру пораду. Все одно доведеться робити. Інакше будете заражатися і вмирати. Буде посилюватися законодавство восени. Нова Дума запрацює, внесуть поправки до закону. Якщо людина, у якої виявлено коронавірус, мала контакти з кимось і хтось із цих людей захворів, то все, в'язниця, бо ви заразили», — попередив росіян політик.

Жириновський також зробив акцент на необхідності носити рукавички. За словами політика, навіть без пандемії вистачало бруду, який зараз можна зібрати на рукавички, торкаючись до поручнів, дверей тощо.

«Всім хочу сказати. Ці нові захворювання (коронавірус або по-іншому буде називатися) прийшли до нас надовго, на десятиліття. Звикайте ходити в масках усі. Подивіться, на Заході рідко хто цілується, це непристойним вважається. А у нас за кожним випадком обійми і поцілунки. Навіщо це робити?" — обурився партійний лідер.

Як повідомляла "ДС", в Росії роботодавців із певних сфер бізнесу зобов'язали відстороняти працівників без збереження зарплати за відмову від вакцинації від коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua