• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Жителі ФРН масово отримують ліцензії на стрілецьку зброю

Реклама на dsnews.ua
Німеччина видала майже 600 тис. ліцензій на стрілецьке озброєння, що демонструє зростання на 130% з 2014 року, коли було видано лише 261 332 ліцензії

За інформацією DW, зростання був частково пов'язаний із зростаючим почуттям суспільної незахищеності, головним чином із зростанням терористичних нападів на території Європи з 2015 року, передає "ДС".

"Ми повинні бути обережними, щоб не отримати американські умови в Німеччині", - сказав Йорг Радек, заступник голови поліцейського союзу GdP, посилаючись на насильство в США.

Варто відзначити, що при наявності ліцензії німці можуть придбати газові пістолети, ракетниці та іншу зброю, не призначене для смертельного застосування.

"Існує небезпека, що зброя не буде використовуватися належним чином, і його власники поставлять під загрозу себе", - зазначив він.

Число жертв вогнепальної зброї в Німеччині неухильно знижувалося протягом останнього десятиліття, досягнувши 820 випадків в 2014 році. Цей показник є незначним порівняно з 33 336 смертними випадками, зареєстрованими в США в тому ж році.

"Більше приватного зброї не створює більше безпеки", - сказала Ірен Михалич, прес-секретар "зелених" у Бундестазі. "Навпаки, воно несе потенціал для переростання конфліктів у насильство".

Нагадаємо, раніше українська поліція зафіксувала 119 фактів незаконного продажу зброї, боєприпасів і вибухівки, що вдвічі більше порівняно з минулим роком.

    Реклама на dsnews.ua