• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Жителів Греції зобов'язали носити маски в громадських місцях

Реклама на dsnews.ua

Грецька влада ввела масковий режим у громадських місцях в країні у зв'язку із зростанням випадків інфікування коронавірусною інфекцією

Про це повідомив заступник міністра у справах захисту громадян Греції Нікос Хардаліас, передає "ДС" з посиланням на Ekathimerini.

Так, з середи, 29 липня, носіння масок буде обов'язковим для співробітників і відвідувачів на держпідприємствах і організаціях, банках, офісах обслуговування відвідувачів, продовольчих магазинах (окремих булочних, супермаркетах тощо), промтоварних магазинах, перукарнях, салонах краси.

Відзначимо, що в магазинах, держорганізаціях та інших громадських місцях і раніше діяла вимога про обов'язкове носіння масок, але воно стосувалося працівників, а відвідувачам — лише рекомендувалося. У громадському транспорті в країні всі повинні носити маски, а в супермаркетах це правило було поширене на відвідувачів ще минулого тижня.

Нагадаємо, раніше представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Маргарет Харріс заявив, що коронавірусна інфекція COVID-19 не є сезонним захворюванням, а має характер "великої хвилі".

    Реклама на dsnews.ua